Bitcoin Hangi Bankadan Alınır?

Bitcoin hangi bankadan alınır diye merak edenler için bitcoin hangi bankadan alınır anlatmak istedik ve bitcoin hangi bankadan alınır sayfamızı oluşturduk. Siz de bitcoin hangi bankadan alınır merak ediyorsanız hemen alt bölümü okuyarak bitcoin hangi bankadan alınır öğrenebilirsiniz. Alt kısımda bitcoin hangi bankadan alınır sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Yorumlarınızı iletmeyi unutmazsanız seviniriz.

Türkiye’de Bitcoin alım satımı ile ilgili herhangi bir kanun bulunmamaktadır ancak Bitcoin alabilieceğiniz en bilindik ve güvenilir borsa ise BİNANCE’dir. BİNANCE, Akbank ile yaptıkları anlaşma sayesinde Türkiye’de hükmü bulunmayan Bitcoin’in alım satımını kolaylaştırmaktadır. BİNANCE’ye para yatırma işlemleri Havale/eft yoluyla gerçekleşmektedir. BİNANCE’in sunduğu kolaylıklardan birisi ise sıfır komisyon ile para alım satım platformuna para yatırabilmenizdir.

Bitcoin’inizi Türk lirası olarak çekmek istediğinizde ise sadece 2,5 TL gibi bir bedel ödemektesiniz ve fee bedeli diğer borsalara nazaran daha düşüktür. sürekli artışta olan Bitcoin, ülkemizin ve dünyanın durumu göz önüne alındığında dolar euro gibi dengesiz bir artış içinde değildir. bitcoin siyasi/politik ve ekonomik durumlardan etkilenmemektedir o yüzden Dolar ve Euro’dan daha avantajlı durumdadır. Bitcoin yatırımcıları yapılan bir ankete göre hesaplarındaki bitcoini 1 ila 3 yıl arası bekletmeyi daha
çok tercih etmişlerdir.işte size zenginliğe giden yol!

Ancak her konuda olduğu gibi bununda yasal olmayanı ve bu işin korsanları bulunmaktadır bu durumda ise güvenliğiyle öne çıkan BİNANCE devreye giriyor. BİNANCE, yüksek güvenlikli altyapısı ile herhangi bir güvenlik açığı vermeden gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Türkiye’nin açık ara en popüler ve güvenilir borsasıdır. BİNANCE, hesabınızı açtıktan sonra gerekli belgeleri göndermeniz takdirinde onaylama işleminizi anında yapıp hesabınızı kullanılabilir duruma getirmektedir. Gerisi ise sizin stratejik becerileinize kalmaktadır. Eğer sizde Bitcoin alım satımı ile kar elde etmek isterseniz en güvenilir borsalardan biri olan BİNANCE’e kayıt olabilirsiniz.

BİNANCE kayıt için tıklayın: Bitcoin Hesabı Açmak İçin Binance’ye Üye Ol!

Daha çok bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfa: https://bitcoinhesabiacma.com

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.