Bitcoin Hangi Bankadan Alınır?

Bitcoin Hangi Bankadan Alınır?

Bitcoin bildiğimiz üzere dünyanın en popüler sanal para birimidir. Peki, Bitcoin hangi bankadan alınır? Hangi borsa üzerinden işlem yapabilirim? Güvenebileceğim bir borsa varmı? Bu gibi sorularınızı cevaplandırmak için yazımızın devamını okuyabilir ve sorularınızı cevaplandırabilirsiniz.

Bitcoin Hangi Bankadan Alınır? Maalesef ülkemizde hiçbir banka bitcoin kabul etmemektedir ama hemen endişelenmeyin çünkü bu sorunuda halletmenin kolay bir yolu var. o da borsalar aracılığı ile Bitcoin alıp bozdurmaktır. Eğer güvenilir bir borsa seçtiyseniz yapılacak işlemler çok basittir. Borsanın anlaşmalı olduğu bankanın kredi veya banka kartı ile bu borsalara TL göndererek bu TL’leri Bitcoin’e çevirmeniz mümkündür.

Hangi Borsa Üzerinden İşlem Yapabilirim? Eğer onlarca borsa arasından en iyi olan borsayı seçme konusunda kararsız kaldıysanız bu yazımız size yardımcı olacaktır. Eğer güvenilirlik, kullanışlılık ve kalite bakımından bir borsa arıyorsanız hayal ettiğiniz borsa Binance’dir. Binance, 2017’de kurulmuş olup yenilikçi ve pratik yöntemleri ile göz doldurmaktadır. Binance, Akbank ile anlaşmalı olup lider ve rakipsiz tek borsadır. Binance’in özelliklerinden bahsedecek olursak; yeni nesil güvenlik duvarı, Türkçe arayüzü, düşük komisyon ve diğer düşük masrafları ile bilinmektedir.

Güvenebileceğim Bir Borsa Varmı? Türkiye’de iş yapan borsa platformlarının çoğu dönem dönem hack saldırılarına maruz kalmış olup büyük masraflar yaratmışlardır. Ancak Binance, bu hack saldırılarına karşı yukarıda belirtmiş olduğumuz yeni güvenlik duvarı ile bunlardan şuana kadar hiç etkilenmemiştir.

Eğer sizlerde Binance’e kayıt olup bir sanal para birimi olan Bitcoin ile gelir elde etmek isterseniz aşağıya bırakmış olduğumuz bağlantıya tıklayabilir, Binance’e üye olabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız: https://bitcoinhesabiacma.com/

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.