Bitcoin Hangi Bankalardan Para Yatırılır?

Bitcoin Hangi Bankalardan Para Yatırılır?

Bugünkü yazımızda Bitcoin’e hangi bankalardan para yatırabileceğinizi anlatacağız. Sanıldığının aksine çok kolay bir yolu bulunmaktadır. Bitcoin’e para yatırma işlemi borsalar aracılığı ile yapılmaktadır. Bu borsalar Türkiye’de tercih ettikleri bankalar ile anlaşmalar yapıp bu anlaşmalar sayesinde sizlerin Bitcoin alımı ve bozdurma işlemlerinizi yapmaktadır.

Ancak bankalarda olduğu gibi bazı masraflar ve oluşabilecek bazı sorunlar sıklıkla görülmektedir. Peki, bu sorunlar olmadan Bitcoin alımı ve bozdurma işlemlerimizi yapmak mümkün değil mi? Elbette mümkün! Bugün size bahsedeceğimiz diğer borsaların arasından özenle seçtiğimiz borsa olan Binance, bu sorunların üstesinden teker teker gelmiş ve dünya üzerinde büyük bir ün salmıştır. Dünya lideri bir borsa olarak kabul edilen Binance için hakkında söz edeceğimiz, merak edebileceğiniz bazı soruların cevaplarını sizler için derledik.

  1. Güvenilirmidir? Binance hakkında şunu söyleyebiliriz ki dünyada lider bir borsa olmasının sebebi aldığı güvenlik ödülleridir. Binance, aldığı bu güvenlik ödülleri sayesinde kullanıcılarının gönül tahtlarına oturmuştur.

 

  1. Kullanımı Kolaymıdır? Binance, Türkçe olarak tasarlanmış arayüzü ile türk kullanıcılarının gözlerini doldurmaktadır. Aynı zamanda kolay tasarımı ile aradığınız her şey elinizin altında olmaktadır.

 

  1. Peki Ya Masraflar? Binance, Bitcoin’inizi TL olarak çekmek istediğinizde sizden sadece 2,5 TL gibi düşük bir ücret ödemenizi istemektedir. Aynı zamanda Binance, Düşük komisyon ücretine sahip olup TC kimlik onayı yapan kullanıcılarına %10’luk bir komisyon indirimi sunmaktadır. Ve siz şanslı okurlarımız için ise aşağıda bırakmış olduğumuzu özel bağlantıdan üye olmanız durumunda, %20 gibi yüksek bir oranda komisyon indirimi sunup işlemlerinizi neredeyse ücretsiz yapmanızı sağlamaktadır.

 

Eğer sizlerde aşağıya bırakmış olduğumuz özel bağlantıdan Binance’e üye olursanız ömür boyu olarak %10 komisyon indirimi ile Bitcoin dünyasına atılabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz ansayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız: https://bitcoinhesabiacma.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.