Bitcoin Hangi Borsadan Alınır?

Bitcoin Hangi Borsadan Alınır?

Bugünkü yazımızda sizlere Bitcoin’i hangi borsadan almanız gerekir? Hangi borsa güvenilirdir? Bu borsaların işlem hacimleri ne kadardır? Gibi sorularınızı cevaplandırdık keyifli okumalar. Bildiğimiz üzere Bitcoin yani sanal parayı şu an için maalesef ki ülkemizdeki hiçbir banka kabul etmemektedir. Bu yüzden de borsalar yardımımıza koşmaktadır. Bu borsalar genellikle sadece reklamlarında görmüş olduğunuz özelliklerden ibarettir. Bugün sizlere gerçek ve dünya lideri bir borsa olan Binance’den söz edeceğiz. Binance, daha çok yeni olmasına rağmen büyük başarılara imza atmış olup ödüllü güvenlik sertifikasıyla hiçbir tereddüde kapılmaksızın Bitcoin alıp satmanızı kolaylaştırmaktadır. Aynı zamanda düşük masrafları ilede kullancıların gözbebeği haline gelmiştir. Biz bitcoinhesabiacma.com ailesi olarak hala ücretsizken Binance’e üye olmanızı tavsiye ederiz.

Bitcoin Hangi Borsadan Alınır? Binance düşük masrafları ve kolay kullanımlı Türkçe arayüzü ile kullanıcılarını cezp etmektedir. Yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi bu sebepten dolayı biz bitcoinhesabiacma.com ailesi olarak Binance’i tavsiye ederiz.

Hangi Borsa Güvenilirdir? Türkiye’de iş yapan borsaların birçoğu dönem dönem yoğun hack saldırılarına maruz kalmış olup büyük zararlar etmişlerdir. Ancak Binance, şuana kadar hiçbir hack saldırısına maruz kalmamış olup geliştirilmiş güvenlik duvarı ile sizlerin gönül rahatlığı ile işlem yapabilmenizi sağlamaktadır.

Borsaların İşlem Hacimleri Hakkında: Türkiye’de işlem yapan borsaların ticaret hacimleri yurtdışında işlem yapan borsaların ticaret hacmine göre oldukça düşüktür. Ancak Binance, bu sorununda üstesinden gelerek sizlere hiç kullanmayacağınız bir miktarda işlem hacmi sunmaktadır.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı ile kar elde etmek isterseniz, aşağıya bırakmış olduğumuz bağlantıya tıklayarak Binance’e kayıt olabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Daha fazla bilgi almak isterseniz Anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız: https://bitcoinhesabiacma.com/

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.