Bitcoin Hangi Firmadan Alınır?

Bitcoin Hangi Firmadan Alınır?

Bitcoin almak için ne yapmam gerekli? Bitcoin almak için ne gerekmektedir? Bitcoin hangi firmadan alınır? Ve Bitcoin güvenlimidir? Gibi sorularınızı cevaplandırmak için bu yazımızı sizlerle paylaştık keyifli okumalar.

Bitcoin Almak İçin Ne yapmam Gerekli? Bitcoin almak için yapabileceğiniz işlemler çok basittir bu yazımızın devamını okuyarak yukarıdaki sorularınızı cevaplandırabilirsiniz. Eğer Türkiye’de iseniz yapmanız gerekenler ilk olarak bir borsaya kayıt olmaktır. Peki, bir borsaya kayıt olacağım ama hangisine? Sorusunu soruyorsanız, biz bitcoinhesabiacma.com ailesi olarak sizlere Binance’i tavsiye ederiz Binance sizlere sunduğu eşsiz özellikleriye samanlıkta iğne aramak gibi olan diğer borsalardan ziyade aradığınız her şey elinizin altında olacaktır. Binance’e sayfanın en altında bulunan bağlantıya tıklayarak kayıt olabilirsiniz. Ve kredi veya banka kartınız ile TL yatırabilir veya Bitcoin bozdurma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bitcoin Almak İçin Ne gerekmektedir? Dediğimiz gibi Bitcoin almak veya bozdurmak çok basit bir işlemdir bunun için sadece bankanızın size vermiş olduğu kredi veya banka kartı yeterli olacaktır.

Bitcoin Hangi Firmadan alınır? Bitcoin almak için borsalar kullanılmaktadır çünkü ülkemizdeki hiçbir banka Bitcoin kabul etmemektedir. Bu nedenle Bitcoin alıp satmanızı kolaylaştıran bazı borsalar oluşmuştur. Biz sizler için onlarca borsa arasından özenle çekip çıkardığımız bir firma olan Binance’i öneririz.

Bitcoin Güvenlimidir? Bitcoin oldukça güvenli olan bir sanal para şirketidir. 2009’dan bu yana hiçbir sorunla karşılaşmamış olup kararlı bir yol izleyerek günümüze kadar gelmiştir.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı ile kar elde etmek isterseniz Binance’e aşağıda bırakmış olduğumuz bağlantıdan kayıt olabilir, hala geçerli olan %20’lik ömür boyu komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Daha fazla bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.