Bitcoin Hangi Site Güvenilir?

Bitcoin Hangi Site Güvenilir?

Bu yazımızda, Bitcoin almak için en güvenilir site hangisidir sizler için anlatacağız. Şuanda dünya üzerinde 200’ün üzerinde sanal para ticareti yapan borsa bulunmaktadır. Tabii Bitcoin alım satımına yeni başlayan biri için bunların arasından en güvenilir olanını seçmek zor olabiliyor. Bu yazımızda sizlere en güvenilir borsanın hangisi olduğunu ve bu borsanın ne tür özelliklere, avantajlara sahip olduğunu anlatıp bu borsayı nasıl kullanacağınızı anlatacağız.

Bildiğimiz gibi ülkemizde hiçbir banka Bitcoin kabul etmediğinden borsalar kullanmaktayız. bu borsaların birkaçı popüler borsalarken çoğunluğu ise daha yeni iş yapmaya başlamış acemi borsalardır. Bugün sizlere güvenilirliği ve kalitesi ile bilinen dünya devi bir borsadan yani Binance’den bahsedeceğiz. Binance, kurulduğundan bugüne (2017) kadar büyük başarılara imza atmış olup aldığı güvenlik ödülleri ile bilinmektedir.

Hatta dünya devi olmasının sebebini güvenli olmasına bağlayabiliriz. Dünya üzerindeki %80’e varan Bitcoin borsası kullanıcılarının en önemli önceliği güvenlik olup kullanıcıların çoğunluğu Binance’i tercih etmektedir. Dolayısıyla dünyadaki borsaların çoğundan daha üst bir güvenliğe sahip olan Binance.com sitesinin borsasını kullanarak adeta çelikten bir zırh giymiş gibi hissedebilirsiniz. Ayrıca Binance sadece güvenlik problemini çözmekle kalmamıştır. Aynı zamanda Türkçe ve Azerice dahil tüm dünya dillerini destekleyerek global bir şirket olmayı başarmış ve kolay kullanımlı arayüzü ile de sizlerin bulmak isteyebileceği her şeyi kolayca bulma imkanını tanımıştır.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı yaparak kar elde etmek isterseniz hemen aşağıya bırakmış olduğumuz bağlantıdan Binance’e üye olabilir, yeni kullanıcılarına sunduğu ve hala geçerli olan %20’lik ömür boyu komisyon indiriminden yararlanabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.