Bitcoin İçin En İyi Site

Bitcoin İçin En İyi Site

Bugünkü yazımızda sizlere Bitcoin almak için en iyi, en güvenli ve kullanışlı borsa sitesinden bahsettik keyifli okumalar. Dünya üzerinde neredeyse 200’e yakın Bitcoin alım satım işlemi yapan site bulunmaktadır. Bu sitelerin popüler olanları oldukça güvenli ve yasal iken yeni çıkan ve adı sanı duyulmamış siteler her an vurgun yapabilecek potansiyele sahiptirler bu yüzden sizlere verebileceğimiz en iyi tavsiye yeni çıkmış ve adı sanı duyulmamış sitelere para yatırmamanız olacaktır.

Bugün sizlere bir o kadar güvenilir ve bir o kadar kullanışlı bir site olan Binance‘den bahsedeceğiz. Binance, 2017 yılında kurulmasına karşın oldukça kararlı ve sert adımlarla güvenlik duvarını güçlendirmiş olup bu konuda dünyaca lider bir borsa haline gelmiştir. Aynı zamanda kullanışlılık ve tüm dünya dillerini desteklemesiyle beraber düşük komisyon oranı, fee bedeli ve diğer düşük masrafları ile Bitcoin alım satımı yapan insanların vazgeçilmezi haline gelmiştir.

Dünya üzerindeki Bitcoin alım satımı yapan insanların çoğunluğunun tercih etmiş olduğu Binance, sadece bununla kalmayıp yeni kullanıcılarına bitcoinhesabiacma.com ziyaretçilerine özel olarak verdikleri sayfanın en altında bırakmış olduğumuz bağlantıya tıklayarak ömür boyu %20 komisyondan muaf tutularak Bitcoin alım satım işlemlerinizde büyük bir tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı ile kar elde etmek, yatırım yapmak isterseniz Binance’in bize özel hazırladığı bağlantıya tıklayarak %20 gibi büyük bir oranda komisyon bedelinden ömür boyu muaf tutularak Bitcoin dünyasının tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda kimlik onayınızı yapmanız durumunda komisyon bedeli %0,6’ya kadar düşebilmektedir.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.