Bitcoin İçin Ne kadar Para Gerekli?

Bitcoin İçin Ne kadar Para Gerekli?

Bugünkü yazımızda sizlerin Bitcoin ticareti yapabilmesi için ne kadar para gerekli? Ve 1 Bitcoin’in değeri nedir? Gibi sorularınızı cevaplandıracağız. Keyifli okumalar.

Bitcoin, bildiğimiz üzere hiçbir banka tarafından kabul edilmediğinden borsalar aracılığıyla sanal para alım satımını yapmaktayız. Bu nedenle güvenilir ve kullanımı kolay bir borsa tercih etmemiz gerekmektedir. Tercih edeceğimiz bu borsanın güvenli ve bir o kadarda kullanışlı olması işimizi kolaylaştıracaktır. Sizlere bugün bu özelliklere sahip bir borsa olan Binance ile bunu anlatacağız.

Bitcoin’in Değeri Şuanda Ne Kadardır? Bitcoin’in değeri hep değişmekte olup şuan ki güncel fiyatını Türk lirası olarak hesaplamak gerekirse 84.084,84 Türk lirası olarak karşımıza çıkmaktadır. Dolar fiyatı ise 10.757,90 ABD dolarına denk gelmektedir.

Bitcoin Çok Masraflımıdır? Bitcoin borsalar üzerinden işlendiğinden dolayı bazı masrafları bulunmaktadır. Ancak telaş yapmanıza gerek yok çünkü Binance borsası sizlere düşük komisyon ve bozdurma bedeli ile paradan da tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Bitcoin İçin Ne Kadar Para Gerekmektedir? Binance borsası üzerinde Bitcoin almak için en az 10 TL yatırarak Bitcoin alıp bozdurabilirsiniz. Yani istediğiniz oranda parayı TL olarak yatırabilir veya istediğiniz oranda Bitcoin’i bozdurabilirsiniz. Ve aynı zamanda Binance, yüksek güvenlikli altyapısı ile gönül rahatlığı ile Bitcoin alım satım işlemlerinizi yapmanızı sağlamaktadır.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı yaparak gelir elde etmek isterseniz Binance’in bize özel hazırladığı ve ömür boyu %20 komisyon indirimi uygulayan bağlantıdan üye olarak hala geçerliyken sizde bu avantajlı fırsattan yararlanabilir Bitcoin alım satımınızda paradan tasarruf edebilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz anasayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız: 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.