Bitcoin Satan Bankalar

Bitcoin Satan Bankalar

Bugünkü yazımızda sizler için Türkiye’de Bitcoin satan bankalar var mı? Ve borsa seçimi yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiğini anlatacağız. Keyifli okumalar. Ülkemizde ve dünyada oldukça meşhur olan Bitcoin, alım satımında hiçbir uğraş gerktirmeyen basit bir yolla yapılmaktadır. Bu da kredi veya banka kartınız ile bir borsaya TL yatırıp bu TL’leri Bitcoine dönüştürmekten ibarettir.

Türkiye’de Bitcoin Satan Banka Var mı? Maalesef ülkemizde hiçbir banka bitcoin kabul etmemekle birlikte satmamaktadır da. Ancak bunun için çok basit bir yol vardır. Bu yol için ise bir borsa tercihi yapmanızdan geçmektedir. Bir borsaya kayıt olup o borsa üzerinden Bitcoin bozdurma veya alma işlemlerinizi halledebilirsiniz. Bitcoin alım satımı yapmak gerçekten ciddiyet gerektiren bir iştir bu yüzden iyi bir borsa seçtiğinizden emin olmalısınız.

Karşıma Birden Fazla Borsa Çıktı Hangisini Kullanmalıyım? Öncelikle dikkat etmeniz gereken bazı hususlar şunlardır; Güvenlik, düşük masraf oranları ve kolay kullanımıdır. Borsaların birçoğu dönem dönem hack saldırılarına tutulmuş ve yüksek oranlarda zarar etmişlerdir. Ancak Binance, gelişmiş güvenlik duvarı ile kullanıcılarına gönül rahatlığı ile işlem yapabilme imkânı sunmaktadır. Eğer bunları karşılayacak bir borsa arayışına girecekseniz hali hazırda size Binance borsasını tavsiye edebiliriz. Çünkü Binance, bu özelliklerin hepsini ve kullanmaya başladığınızda görebileceğiniz saymakla bitmeyecek birçok özelliği kapsamaktadır.

Eğer sizde Bitcoin alım satımı yaparak kar elde etmek isterseniz aşağıya bırakmış olduğumuz Aynı zamanda Binance borsasının ziyaretçilerimize özel olarak hazırladığı bağlantıya tıklayarak şanslı kullanıcılarımız olarak %20’lik ömür boyu komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak istiyorsanız anasayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.