Bitcoin Satan Firmalar

Bitcoin Satan Firmalar

Bugünkü yazımızda sizlere Bitcoin satan siteler nelerdir? Bu siteler güvenli mi? Özellikleri nelerdir? gibi sorularınızı cevaplandıracağız. Keyifli okumalar. Ülkemizde Bitcoin satan çok fazla site bulunmaktadır ancak biz güvenilirliği ve daha birçok özelliğiyle öne çıkan dünyaca tanınmış bir borsa olan Binance’den söz edeceğiz. Binance sadece güvenilir değil daha birçok özelliğiyle, kar amaçlı değil müşteri memnuiyetine odaklı görüşleriyle bilinmektedir bu özelliklerini sayacak olursak Türkçe bir ara yüze sahip olması, kullanımı kolay olması, düşük masraflara sahip olması ve kullanınca kendinizin fark edeceği daha birçok özelliği ile sizleri beklemektedir. Bu özelliklerin detaylarını aşağıdaki maddelerde sizler için betimledik.

  1. Türkçe Ara Yüze sahip olması: Binance’in Türkçe bir ara yüze sahip olması yabancı dil bilgisi olmayanlar için büyük bir avantajdır. Bu özellik yapabileceğiniz bazı korkunç hatalardan sizi kurtarıp daha güvenli bir kullanım sağlar.
  2. Kullanımı Kolay Olması: Binance’in bir diğer büyük özelliği ise kullanımının kolay olmasıdır bu özellıği ile sizleri büyük uğraşlara sokmadan işlerinizi kolayca yapmanızı sağlar.
  3. Düşük Masraflar: Binance’in kullanıcılarına sunduğu en büyük özelliklerden birisi bu diyebiliriz. Düşük komisyon bedeli ile Bitcoin alım satımlarınızda size paradan tasarruf etme imkânı sağlamaktadır.

Aynı zamanda ilk kez kayıt olacaklara sunduğu sitemize özel olarak hazırladığı bağlantıdan kayıt olmanız dâhilinde sizlere ömür boyu geçerli %20 komisyon indirimi sunmaktadır.

Eğer sizlerde Binance’e kayıt olup hala geçerliyken %20’lik komisyon indiriminden yararlanmak isterseniz aşağıdaki bağlantıya tıklayıp kayıt olabilir, bu fırsatın tadını çıkarabilirsiniz.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz anasyafamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Ana Sayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.