Bitcoin Satan Siteler

Bitcoin Satan Siteler

Dünyada ve ülkemizde gittikçe popülerleşen Bitcoin, rekorlar kırmaya devam ederken birçok insan en iyi bitcoin satan siteleri bulma arayışına girdi. Bu sebeple sizlerle böyle bir yazı paylaştık. Yazımızı sonuna kadar okumanız dâhilinde, bitcoin hangi siteden alınır? Hangi site güvenilirdir? Bitcoin satan döviz bürosu tarzı yerler varmı? Gibi sorularınız cevaplanacaktır. Keyifli okumalar.

Bitcoin. başta Amerika sonra Çin ve ülkemizde oldukça rağbet gören bir sanal para birimidir. Hâl böyle olunca insanlar çoğunlukla kulaktan dolma gerçek olmayan bilgilerle Bitcoin almanın zararlı bir iş olduğunu düşünmektedir ancak bu fikirler yanlıştır. Bitcoin oldukça kararlı ve kendini belli eden adımlarla büyümektedir. Bu yüzden olay sadece stratejik becerilere dayalı olup 12 yaşındaki bir çocuğun bile zorlanmadan yapabileceği bir haldedir.

Peki ya ülkemizde bitcoin alan ve bozduran döviz bürosu gibi yerler varmı? Ülkemizde Bitcoin alım satımı yapan döviz bürosu gibi yerler oldukça artmaktadır. Ancak bu yerler yüksek komisyon oranlarına sahip olduğu için bu yerleri kullanmanızı pek tavsiye etmeyiz. Gelelim bitcoin satan sitelere. Bitcoin satan sitelerin en popüler olanları sırasıyla şunlardır; Binance, Paribu, OKEx, BtcTurk, ve StormGain’dir. ancak biz güvenilirliği, ve düşük masraflarıyla meşhur Binance’den söz edeceğiz. Binance, ülkemizde Akbank anlaşmalıdır.

Binance’in diğer özelliklerinden söz edecek olursak, yeni kullanıcılarına bitcoinhesabiacma.com ziyaretçilerine özel olarak hazırladığı bağlantıdan kayıt olmanız durumunda sizlere %20’lik komisyon indirimi sunmakla kalmayıp kimlik onayınızı da yapmanız durumunda komisyon oranını %0,6’ya kadar düşürmektedir.

Eğer sizlerde Bitcoin alım satımı ile kar elde etmek isterseniz aşağıya bırakmış olduğumuz bağlantıdan Binance’e kayıt olabilir, Binance’e özel %20 komisyon indiriminden faydalanabilirsiniz.

Binance Kayıt Formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Daha fazla bilgi almak isterseniz anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.