Bitcoin Satan Türk Bankaları

Bitcoin Satan Türk Bankaları

Bugün sizlere Bitcoin satan Türk banka var mı? Bitcoin satan Türk bankaları hangileridir? Bitcoin hangi siteden alınır? Gibi sorularınızın cevaplarını bulmanız için bu yazımızı sizlerle paylaştık. Keyifli okumalar. Çoğu ülkede olduğu gibi ülkemizde de Bitcoin alım satımı yapmak yasal bir iştir. Bu iş sayesinde insanlar tıpkı Dolar veya Euro yatırır gibi Bitcoin yatırarak kar elde etmektedir. Bu yazımızda sizlere bunu nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Bitcoin Satan Türk Banka Var mı Varsa Bunlar Nelerdir Ve Bitcoin Hangi Siteden Alınmalı?  Maalesef ülkemizde Bitcoin alım satan bir banka bulunmamaktadır. Ancak hemen üzülmeyin çünkü Türkiye’de Bitcoin alıp satmak istiyorsanız, borsaların bankalarla yaptıkları anlaşmalar sayesinde sizlerde rahatça Bitcoin alıp satabilirsiniz. Bunun için ihtiyacınız olan tek şey bir cep telefonu veya bilgisayar ve bankanızı size vermiş olduğu banka veya kredi kartıdır. Şimdi yapmamız gereken tek şey bir borsa hesabı oluşturmak bunun için biz sizler için özenle seçmiş olduğumuz bir borsa olan Binance’den bahsedeceğiz. Bir Binance hesabı oluşturmak istiyorsanız sayfanın en alt kısmında vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayabilirsiniz. Ardından Binance’de size özel gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra yapmanız gereken tek bir şey kalmaktadır o da Binance hesabınıza para yatırmaktır. Bundan sonra Bitcoin’in gidişatına göre Bitcoin bozdurabilir veya TL yatırabilirsiniz.

Eğer sizlerde Bitcoin alıp satmak isterseniz Binance’e aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıdan üye olabilir ve sizde bu harika fırsatların tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda hala geçerliyken Binance’in sitemize özel hazırladığı bağlantıdan üye olmanız durumunda %20 komisyon indirimi fırsatını yakalayabilirsiniz.

Binance Kayıt Formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Eğer daha fazla bilgi almak isterseniz ana sayfamızı da ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfamız:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.