Bitcoin’e Giriş Nasıl Yapılır?

Bitcoin’e Giriş Nasıl Yapılır?

Bugün sizler için bu yazımızda Bitcoin dünyasına nasıl giriş yapacağınızı, Hangi borsaları tercih etmeniz gerektiğini ve nasıl Bitcoin alım satımı yaparak kar elde edebileceğinizi anlatacağız ki bu sandığınızdan çok daha kolay! İlk olarak Bitcoin’e giriş yapmanız için gereken başlıca bilgi, güvenilir ve masrafları düşük bir borsa seçmektir. Biz bu yazımızda güvenilir olması açısından BİNANCE’i seçtik. BİNANCE, size bu konuda oldukça kolaylık sağlayıp yazımızı sonuna kadar okumanız durumunda, Bitcoin dünyasına adım atmanızı kolaylaştıracaktır. Bitcoin alım satımı yaparak kar elde etmek için, gerekli şeyler başlıca, bir banka/kredi kartı ve bir BİNANCE hesabı oluşturmaktır. BİNANCE’e kayıt olmak için şu linke tıklayabilirsiniz: https://accounts.binance.com/tr/register?ref=W7WN780Y kaydolduktan ve gerekli ayarlamaları yaptıktan sonra her şey tamamlanmış olacaktır. Yapmanız gereken tek şey BİNANCE hesabınıza para yatırıp Bitcoin’deki değişimleri gözlemleyip ona göre bitcoin bozdurma veya TL yükleme olacaktır. Eğer sizde Bitcoin dünyasına adım atıp gelir elde etmek isterseniz BİNANCE’i tercih edebilrisiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sizde BİNANCE’e kayıt olabilirsiniz.

BİNANCE Kayıt:

Binance’e kayıt olduktan sonra ise yapmanız gereken işlemler sırasıyla şunlardır;

  1. Hesabı Doğrulamak: hesabı doğrulamanızın anonim kullanmaya karşılık avantajı günde çekebildiğiniz maksimum miktar olan 2 BTC limitini kaldırmaktır.
  2. Hesaba TL Göndermek: Hesabınızı doğruladıktan sonra yapmanız gereken bir diğer şey ise BİNANCE hesabınıza TL göndermek olacaktır.
  3. Gönderdiğiniz TL’ler ile BTC alınız: Dilerseniz bunun aksini yaparak Bitcoin’inizi TL’ye çevirmeniz mümkündür.

Binance üyelik formu:

Kucoin üyelik formu: 

Huobi üyelik formu: 

Bütün işlemler bu kadar artık sizde Bitcoin alım satımı yaparak kar elde edebilirsiniz. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey Bitcoin piyasasını takip etmeniz olacaktır.

Daha fazla bilgi almak için anasayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Anasayfa:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.